PlayView

22.5.3

4.4

53

Androidde ücretsiz filmler ve diziler

17.3M

Bu uygulamayı oyla

PlayView Android’inizden bir dolu film ve TV şov programını izleme olanağı veren ücretsiz bir uygulamadır. Alternatif olarak, ayrıca bu film veya bölümlerin bazılarını indirip internet bağlantınız olmadan da izleyebilirsiniz.

Play View; NK, Nowvideo, Putlocker, Moevideos, AllMyVideos, Played to ve Streamcloud gibi farklı video izleme servisleri ile çalışır. Bir önceliğinizin olması durumunda tümünün arasından seçim yapabilirsiniz.

Halihazırda çıkmamış filmlerin fragmanlarını da içeren tüm yeni güncellemeler ile birlikte bir liste vardır. Birçok filmin birçok dilde linki mevcuttur. Seçtiğiniz filmi İspanyolca, İngilizce olarak alt yazılı veya alt yazısız vb. izleyebilirsiniz. Kalite genellikle oldukça iyidir ve tüm videolar çoğunlukla DVDrips’tir.

PlayView çevrim içi film izlemek için mükemmel bir uygulamadır. Onun sayesinde Android’inizden yüzlerce film ve TV şovunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bağlantıların bazıları her zaman olduğu gibi düzgün çalışmaz fakat neyse ki neredeyse her zaman seçebileceğiniz birden fazla bağlantı vardır.
Andrés López tarafından
Uptodown X